La Bogusha y su grupo” – FLAMENCO!

 

19 kwietnia g. 19.30 – Magazyn Kultury (Kolanko no 6), Kraków ul. Józefa 17
21 kwietnia godz. 20 – restauracja Folwark, Bielsko-Biała ul. Gen. Andersa 21
26 kwietnia godz. 20 – Gramoffon, Tychy ul.Batorego 22
27 kwietnia godz. 20.30 – Por Fiesta Club, Kraków ul. Warszawska 17
29 kwietnia godz. 19 – Mleczarnia, Wrocław ul. Włodkowica 5

 

 

Drodzy moi, znów dajemy koncerty więc przybywajcie, najlepiej tłumnie. Gramy jak zwykle flamenco w czystej postaci. A zagramy w składzie:

BOGUMIŁA DELIMATA – taniec flamenco
Tancerka flamenco, malarka. Urodzona we Wrocławiu, od wielu lat mieszka w Granadzie, gdzie doskonali swój warsztat. Założycielka grupy Encuentro Flamenco y La Bogusha y su Grupo. Współpracowała z takimi artystami jak: Ana Sola, Pilar Alonso, Curro de la Chicuela, Carlos Torres „Llaguita”, Michał Krygowski.

JUAN FRANCISCO RUBIO LOPEZ – śpiew flamenco
Śpiewak flamenco i malarz. Urodzony Kadyksie, obecnie mieszkający w Granadzie. Współpracował z wieloma artystami takimi jak: Antonio Gomez „El Colorao”, który był także jego pierwszym nauczycielem, Irene la Serranilla, Jose Candela, Willi Gomez, Nano de Marbella, Vicente Marquez „Tente”. Jego ulubione formy flamenco to seguiriya, solea, cantes de levante, alegrias, tanguillos i bulerias.

MICHAŁ KRYGOWSKI – gitara flamenco
Urodzony w Tychach, od lat związany z Krakowem. Naukę gry na gitarze flamenco pobierał zarówno u nauczycieli z Polski jak i z Hiszpanii. Przez siedem lat był członkiem krakowskiej grupy flamenco Aire Andaluz. Obecnie współpracuje z zespołem Del Sur, a także z Bogumiłą Delimatą i jej zespołem La Bogusha y su grupo.

Informacje o Maria Krygowska-Doniec

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Rodu Krygowskich

Możliwość komentowania jest wyłączona.