SRK Wersja 3.0

Głasnost i pierestrojka na SRK

Dane użytkownika na jego profilu

Zgodnie z naszą polityką wszelkie powierzone nam przez użytkowników dane, służą wyłącznie sprawom administracyjnym SRK, oraz w celu przydziału indywidualnego dostępu do niektórych działów oraz zamkniętych obszarów SRK. Żadne z podanych na profilu danych, z wyjątkiem pól “Przedstawiaj mnie jako” , “O tobie” oraz “Avatar na profilu” nie będą publikowane na Stronie.

Informacja o Autorze wpisu zawiera dodatkowo miniaturkę zdjęcia załadowanego do profilu.

Zdjęcie na Profilu

Jako rodzina, rozmawiamy zwykle za zamkniętymi drzwiami, czyli w obszarze zamkniętym przed publicznością, który jest dostępny wyłącznie dla Członków i Rodaków, wiec nie musimy się przed sobą ukrywać . Tak wiec przynajmniej osoby publikujące na stronie powinny używać pełnego imienia i nazwiska. Zdjęcie załadowane na profilu zastępuje kontur tajniaka, w profilu publicznym autora wpisu.

Dodatkowe pola administracyjne

W oparciu o nowe pola w sekcji Stowarzyszenie: Data wstąpienia do SRK, Składki opłacone do, dokonuje się kontroli oraz zarządza kontami Członków. Po uzupełnieniu tych danych przez administrację, użytkownicy będą mogli widzieć te pola na swoim profilu, ale będą mogli ich zmieniać.

Konto Skype

Dodanie konta Skype do profilu, umożliwia nawiązanie bezpośredniego kontaktu Skype z autorem wpisu, członkiem zarządu lub adminem strony, jeśli są oni aktualnie online. Jeśli są zajęci lub nieobecni można wysłać wiadomość. Odpowiednie pole wskazuje aktualny status osoby albo grupy osób. Strona demo https://www.krygowscy.org/skype jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli to rozwiązanie zostanie zaakceptowane, strona może być generowana automatycznie z profili.

Dostęp do Strony krygowski.de

Implementacja dostępu z chronionego obszaru Stowarzyszenie bez potrzeby podawania hasła.

Strona SRK w pytaniach i odpowiedziach

Idea jak szybko wprowadzić odwiedzającego w tematykę SRK. Jako że większość treści jest dostępna dla Członków i Rodaków, należałoby w publicznej części umieścić ogólną informację o SRK. (może rozszerzyć Stronę O nas)

SRK w pytaniach i odpowiedziach jest propozycją w tym właśnie kierunku. Wyobraźcie sobie że po raz pierwszy jesteście na Stronie SRK, nie macie czasu aby długo czytać, a chcecie się szybko zorientować o co tutaj chodzi. Jakie pytania postawilibyście, aby się tego dowiedzieć ? Proszę o propozycje nowych pytań, najlepiej poprzez komentarz pod Wpisem.

Nowa struktura podstrony Stowarzyszenie

“Zwidgetowana” podstrona Stowarzyszenie daje inne możliwości które są tutaj widoczne.

Inne zmiany i rozszerzenia

Kompletna lista zmian i rozszerzeń jest dostępna w dziale Nowe Funkcje

Informacje o Admin Marek Krygowski

Członek Zarządu Stowarzyszenia Rodu Krygowskich Administrator Strony SRK

Możliwość komentowania jest wyłączona.