Puchar Świata w Szermierce NY i PennTri w Philadelphii

Puchar Świata w Szermierce NY i PennTri w Philadelphii – transmisje na żywo w internecie

Drodzy Państwo,

Mamy przyjemność zaanonsować transmisję internetową na żywo z odbywającego się w piątek 06/24/2011, Pucharu Świata w szabli, który odbywać się będzie w Nowym Jorku do najbliższej Niedzieli włącznie.

Transmisję rozpoczniemy o godzinie 9-tej rano, czasu EST.

Będziecie Państwo mieli możliwość oglądania naszej transmisji pod adresem www.polfun.com, po naciśnięciu tabulatora NA ŻYWO.

Bohaterkami walk będą panie: Dagmara Wożniak, Claudia Kulmacz, Monica Aksamit i Nicol Głon, które reprezentować będą USA, pod kierunkiem wspaniełego trenera Edwarda Korfantego,obecnego trenera kadry olimpijskiej USA w szabli, kóremu asystować będą: Janusz Młynek, wychowawca wielu wspaniałych szermierzy w USA i jego kolega po fachu, sędziujący podczas turnieju Wiesław Głon z Uniwersytetu Pen State w Pensylwanii. Naszym Paniom przyjdzie się zmierzyć z inną grupą mówiącą po polsku, reprezentującą – Stary Kraj nad Wisłą – pod wodzą trenera kadry Polski, Pana Andrzeja Moleta, który wystawił do walki w Nowym Jorku, takie zawodniczki jak: Aleksandra Socha, Bogna Jóżwiak i Irena Więckowska. Zapraszamy do ogladania naszej transmisji również na telefonach komurkowych !

Dodatkowo w niedzielę ( 06/26/2011 ) o godzinie 7.30 rano czasu EST, transmitować bedziemy na żywo przebieg zawodów w triathlonie ze stolicy Pennsyvanii – Philadelphii. Nasza rodaczka Monika Zając zmierzy się z dystansem olimpijskim łączącym pływanie-jazdę na rowerze i bieg. Zapraszamy serdecznie.

 

 

 

 

 

 

WWW.polfun.com

 

Na żywo !

Andrzej Krygowski – President of
PolskiFun Sports & Adventures Group
P.O. Box 2144
Linden  N.J. 07036
T:             908-370 7277
F: 908-233 1252
akrygowski@polfun.com
www.polfun.com

Informacje o Maria Krygowska-Doniec

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Rodu Krygowskich

Możliwość komentowania jest wyłączona.