Polonia Open 2011 – Andrzej Krygowski

Turniej „Polonia Open 2011” odbył się w dniach 16 – 19 lutego w Fountains Country Club West Palm Beach na Florydzie i był transmitowany po raz pierwszy na żywo poprzez internet, dzięki naszemu portalowi sportowemu „PolFun.com”
Zarówno uczestnicy jak i sympatycy tej imprezy mogli powiadomić swoich znajomych oraz rodziny na całym świecie, aby oglądali zmagania zawodników w czasie rzeczywistym .
Nasza inicjatywa spotkała się z pełnym uznaniem i zainteresowaniem organizatorów oraz gospodarzy turnieju.
Z całego świata napływały E-maile zadowolonych internautów. Cieszył nas fakt że mogliśmy przyczynić się do propagowania tej popularnej imprezy , na którą w tym roku przybyło ponad 150 zawodników .
POLFUN.COM transmitował przez trzy dni zmagania golfistów z pierwszego, dziesiątego startu (tee) oraz z osiemnastego – ostatniego dołka. Natomiast relacje z kortów tenisowych pokazywały ćwierćfinały, półfinały oraz w sobotę finały we wszystkich kategoriach .
Niespodzianką dla wszystkich uczestników i organizatorów Polonia Open 2011 była transmisja z uroczystości zakończenia turnieju i wręczenia nagród zwycięzcom .
Dziękujemy organizatorom Polonia Open 2011 Panom Arturowi Bobko ( tenis )oraz Pawłowi Gąsiorowi (golf) za udzieloną pomoc i wsparcie naszej ekipie z POLSKI FUN podczas przygotowywania relacji.

Andrzej Krygowski jest założycielem i pierwszym prezesem Polish American Sports Association i współwłaścicielem firmy i portalu internetowego PolskiFun Sports & Adventures Group, LLP.

Informacje o Maria Krygowska-Doniec

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Rodu Krygowskich

Możliwość komentowania jest wyłączona.